Yarışmacılar

13K / Ateş Parkuru

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
AHMET SERHAT SIĞMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Core runner
EBRU ONUKER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Koşanolimpikanneler
MELİKE ESKİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
DİDEM AY Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SERHAT EŞGÜNOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
HURİ NUR BOZOKLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye CHT
VOLKAN TURKAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon SK
ONUR YAVUZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Btsk
NURŞİN KÖKSAL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ferdi
AYŞEGÜL KAYAALP Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BANU ŞAHİN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım İzmir
ALİ ŞAHİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TOLGA SOYLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye STS GLOBAL
MUSTAFA İŞLİYEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
DERYA KAYA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ALİ YAZICIOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ALPEREN BİRİM Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
ALP ASLANER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
FİDAN CENAL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye AllRunners
FUNDA GÜNEY Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ERKAN ÖZKAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
COŞKUN COŞKUNER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Sasfit Eskişehir
ELİF ÇOLAK GÜNDOĞDU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
BURAK FEVZİ GÜNDOĞDU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
NİHAL SÜRMELİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MEHTAP TAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
MEHMET ALPAR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
ALPER TUNGA SARAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bireysel
ŞİMA COŞKUN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye VakıfGYO
RUKAN SEVGİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
CANPOLAT AKBAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BEAT RUN CREW
SÜLEYMAN BURAK ÇELENER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Run4Love
BUSE YONCA HÜSMEN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Run4Love
YASEMİN HAMAMCI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Orjin Automotive
KAMİL GÜN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
BURCU KARAKURT GÜN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
DAMLA KADIOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
TARKAN TAŞPINAR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
MEMET HÜSEYİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
LÜTFİ OĞUZ ARDAHAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye TFFHGD
CATHERİNE WATSON Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ankara Koşuyor
MUSTAFA BORA KAVAKLIOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TUBA ÇAKIR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
CEYDA ÖZSARAÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye salomonrunningtr
MEHMET ÇATALAĞAÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye ADIM ADIM BURSA
ELİF ACAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye ADIM ADIM BURSA
ONUR BORAN DUMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
İSMAİL İRFAN KÖSE Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
FATİH KAVAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye trakya koşu grubu
SEZER ALCAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım
ŞENGÜL ÇAKIR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye CHT
PINAR ARTAÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
ADEM İZGİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BURAK ERTUĞRUL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye cht
MURAT DUMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
YALÇIN DOĞU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AYHAN SERPEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
YAĞMUR ODABAŞIOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye ANKARA KOŞUYOR
EVREN ODABAŞIOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye AnkaraKoşuyor
GÖZDE ÖZER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SİBEL KAN SOYLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım adım bursa
BEKİR SANCAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
HALUK ALEMDAĞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Burda
BERFE ERDOĞAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye No Reason Co
CEMRE ÇAY Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
KÜBRA ISMAIL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
EMİRE CEYDA ÇINAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye ANKARAKOŞUYOR
GÜRBÜZ ALTAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
İBRAHİM GÖKHAN CUMBUL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Core Runners
ZEYNEP CAN ÖZKET Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
CANER ÇAPAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SONER AVCIBAŞI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye FERDİ
EROL ALTİNAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
YUSUF SİVRİOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye SDC Yüzme Spor Klubü
GÜRBÜZ BEKTAŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bireysel
JALE GÜRLÜLER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Corerunners
GAMZE SAYGILI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Corerunners
İZZET ANIL KONAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye No Reason Co
ZEHRA ER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Zer
A. SİNAN TÜZÜN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
EMİN BAŞARIR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye koşu dünyamız
ZEYNEP GÖKTEPE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
UĞUR DEMİRCİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kskoneteam
BERNA ATES Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TUGBA YİLMAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AHMET OĞUZ TUTLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
YENER MARAŞLI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SELAMİ SAYGIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
RIZVAN ŞAHİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BURSA MASTERLER
ALİ EMRAH ÜNLÜ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye EMR
MUSTAFA DEMİRALAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
KÜBRA DEMİRALAY Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AYHAN ESEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
EYÜP SELÇUK ŞAHİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Selçuk Şahin sigorta
BAŞARAN CANBULAT Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
VOLKAN YİĞİT Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
MURAT DUGENCİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
UMUT TOMBULOGLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Tombulbelen
GÜLSEV ÖZBELEN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Tombulbelen
ERKAN TUNA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye adidasrunners istanbul
BUĞRAHAN CEMİL USLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım ANKARA
ÖZGÜL ERYILMAZ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SARE SİBEL TANGAY Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye TANGAY
AHMET KELEŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bireysel
RABİA ÖZER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
GÜRAY TATLI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
KORHAN KARACALI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye All Runners
ONUR ALTUĞ SAKALLI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes
OZAN ÖZGÜR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye redfoxes
İBRAHİM GÜVENDİKLER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HAKAN KARABULUT Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye cht
AYŞE EVRİM BULGURCUOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Alikev
FATMA ŞAHİN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ALİ ORHUN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
DENİZ TÖREN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ENGİN ERKAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye ANKARAKOŞUYOR
M.CAN YALAMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon SK
SEDA GÜNAY KARACA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Alikev
DEMET ŞİMŞEK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
EMİR ÖZBEK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ELİF GÜNGÖR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MUSTAFA BERAT DİNÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TAYLAN DAĞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HAKAN ŞİMŞEK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
CİHAN BİLGE Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Çimtaş Run
BİROL VAROL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Pelotones
OMER AKDER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
GÖKEÇ ZİYA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SENA CİNAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
NEBAHAT ARDAHAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye TFFHGD
EYLÜL ORHAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
FATİH ARIKAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TEKİN AKSAKAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
RAHİME ÇOTUK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ferdi
FERHAT GEGA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ORHAN YAĞCI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
REYHAN CEYLAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye

32K / Su Parkuru ITRA2

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
GÖKER KEMAL ERKMAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye runformance
MERT AĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
ECE ÖNCÜ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
SELCUK BOSTANCİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
SİNAN CİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNFORMANCE
SEMİH BAYCAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye TOS
YUSUF KARADUMAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Latmos
TUĞRUL YÜCEBAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNFORMANCE
MELİH BAYCAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Netherlands baycan brothers
MURAT ÇAKIR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ADIM ADIM BURSA
BUĞRA ÇAKIR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
AHMET DARA KILINÇ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MERVE ÜLKER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye CORERUNNERS
SARP ÜNLÜTOKMAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
CANAN KARADAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ÖZKAN ÇAKMAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel
ELİF İSLAM Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye AllRunners
NİLAY ÖZDEMİR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
EMİRHAN BATTALCIOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
FUAT POYRAZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye adım adım bursa
ERKAN BACAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
KENAN AKMAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adim adim bursa
ALPER UYSAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BATUR YUCEL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bursa Triatlon SK
YASİN KÜÇÜKBAHAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel
DENİZ ÇELİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Mustafakemalpaşa Belediyespor
ENİS AKAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
İBRAHİM GÖKHAN EKŞİOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Buddies34
ESRA TUNCA KARAKAYA Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
GİUSEPPE DİDONNA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
AKIN KAYGISIZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Ankara Koşuyor
MESUT ÖZTÜRK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bosch Kooperatif
FERDA TUNCMAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
BARIŞ ÖZTEK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Buddies34
NURİHAN AKINCI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ZİRVE DAĞCILIK
AYBERK ENEZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERHAT BEDİİ BORAKAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
EVRİM HÜR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HAYATİ AKIN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Trakya koşu grubu
AHMET BABUR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kervan Peyzaj & Anke Mimarlık
TÜLİN TIKIZ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MİNE ARSLAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MURAT TAŞTAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Beat Run Crew
HÜSEYİN KELEŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
YALÇIN BALCI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RunBursa
EMRAH FIRINCI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
KAAN OFLAZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Beat Run Crew
TURAN DOĞANÇAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
UĞURCAN ECE Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
YİĞİT YABA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runist
İHSAN DORA ÜNER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runist
HAKAN KAHRAMANOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Trakya koşu grubu
ORHAN GÜNER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye SUBAŞISPOR
ÖMÜR DERE Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye TRAKYA KOŞU GRUBU
GÖKSEL ASLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım Ankara
ESRA DİNÇER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BiKoşuAdana
TUĞBA DİNÇ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye adidas runners istanbul
MEHMET ÖZDEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye adidas runners istanbul
IŞIL ÖVGÜ OKAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım Ankara
ÖZGÜR YÜKSEL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım Ankara
ERKAN KONUKÇU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım Ankara
MEHMET OSMAN DÖNER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ERKAN YAĞIZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNIST
ONUR YAVUZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Trakya Koşu Grubu
ONUR YİĞİT YAYAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
EBRU BOZ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Trakya Koşu Grubu
TUNCAY AKSUNGURLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Oyak Renault Koşuyor
AHMET GÜRSESLİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNIST
SONER CAN SEZGÜN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNIST
ÖZGÜR ÖZDOĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Buldan
AYŞEGÜL KENAROĞLU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
GÖRKEM YILMAZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KSKONETEAM
EMRE ÖZDEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Ankara Koşuyor
KÜBRA ÖNEM Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Ankara Koşuyor
MEHMET ALTIN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye SASFİT
MERT YABA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KSKONETEAM
MUSTAFA AÇIKGÖZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adimadim
A. CELAL KARACA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ALİKEV RUNNERS
NİMET KARATAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zirvedekiler
KADRİYE MERVE ÜSTÜNDAĞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Ankara Koşuyor
ÇAĞLAR YERGÖK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Ankarakoşuyor
MUSTAFA KUTAY TORAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNNİST
AYŞEGÜL AKDOĞAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ERKAN KURAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Karsıyaka one team
NİYAZİ ÖZER TAHTA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye koşuyrum sana doğru
EZGİ KESKİN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNFORMANCE
YAHYA KALE Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ADİDAS RUNNERS İSTANBUL/ALL RUNNERS
NAMIK BUDAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bursa Masterler Atletizm Kulübü
NİMET YOLCU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
CİHAN AKBABA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNFORMANCE
AKIN ULUÇEVİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Büyükçekmece Koşu Grubu
HÜSEYİN ALPARSLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Büyükçekmece Koşu Grubu
BÜŞRA KARATAŞ YERGÖK Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Ankarakoşuyor
İDRİS TOSUN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Buldan vakfı
SERAP DOĞAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
SERTAÇ YAZAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adidas Runners İstanbul
ALPER AKSOY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HAKAN ÖZDEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
DİLEK DEMİRTAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ADIDASRUNNERSISTANBUL
METİN DİZDAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Run2Rock
SERHAN DEMİRTAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ADIDASRUNNERSISTANBUL
MELTEM ATA Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
Y.LEVENT ÖZDEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Buldan Vakfi
ERİNC CELİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
SULE CELİK Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
HAKAN KARAKAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Buldan vakfi
SONER SEZER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RunBursa
AYDİN TAMTURK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye No Reason Co
FERDİ AKTAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
ZEYNEP AKKOYUNLU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BARIŞ KÜÇÜK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Şavşat
MUSTAFA ŞAHİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HASAN HÜSEYİN KULAOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adidas Runners İstanbul
CANDAN DURAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye doruk dağcılık
MERAL ÇAĞLAR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
EMİNE BEŞLER ÇEBER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
DUYGUN YURTERİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye İstanbul Triatlon
ERDAL TEKİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ALİ ASLAN DEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ODTÜ DKSK
MURAT ERYILMAZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HAKAN KAZINDIR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
ELİF NUMANOĞLU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
İSMAİL MEYDANCI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
AYÇA ARSLAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
YAKUP USLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Beat Run Crew
ERCAN BALİOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ZirveekileR Koşu
TAYFUN TOPRAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ALİKEVRUNNERS
MUAMMER ÇAM Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım
HAKAN AKYALÇIN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Aydos Manyakları
ONUR ONARICI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ERKUT ERDOĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
GÜRCAN ÜRKMEZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
CİHAN ÇELEBİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
NURAY BULUT GÖKTEPE Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Salomon running
CAN AYAZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MEHMET TÜRKMEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel
GÜRKAN KAZANCI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ASICS Türkiye
BURAK BERBER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Usual Suspects
FERHAT GUNGOR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Ustri
ARİF YAZİCİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Anadak
SEYİT SÖNMEZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye alikev
DOĞAN YILDIZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Monttırtıl
GÖKÇE ARIBAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rundamental
MERT YALÇIN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Onaran Academy
İBRAHİM AYDOĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ONUR ERNALBANT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BURAK DİLER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ODTÜ Kayak Takımı
KAAN BAŞKAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye sezin
GÖKSEL ÇELİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zultanit
MEHMET GÜVEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye

59K / Toprak Parkuru ITRA3

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
SEMİH SEVİLEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
MİGUEL ZAPATERO COOMONTE Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye salomonrunningtr
EVREN KAR Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Paum Sport Türkiye
EMEL BAHÇIVAN Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
MELDA TİRPANCİ Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Core runners
KÜRŞAT KARABULUT Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Ankara Koşuyor
ÖZDEN SERTKAYA Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Pan Dağcılık
BAKİYE DURAN Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
ALİ ÖZCAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Veganrunnerstr
TUGBA YAZİCİOGLU Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BTSK
OKTAY YILDIZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
SEVİM ÖZDEMİR Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Kahveli koşular
SERKAN ERTEM Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Duvar
HAKKI ADNAN CEYHAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Duvar
AYHAN KÜREKÇİ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye KOŞU TUTKUNLARI
ATİLLA ALTUNTAS Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Runist
ENDER AKYÜZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Noname Running
SATILMIŞ GÜNDOĞDU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
SEZGİN OTURMAZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye AKUT SPOR KLÜBÜ
CENGİZ ÇELİK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
RAFET ÖZCAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye ErzuRUN
SERHAT KIRALİ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BJK
ERDOĞAN KİRPİ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
HAMZA ŞANDA Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye RunDoğaRun
HÜSEYİN TEPİKOĞLU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye K o ş u D ü n y a m ı z
OĞUZHAN EMRE SİNGER Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye SASfit
BAHADIR OZAN SİNGER Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye SASfit
DİLEM KOCAK Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BiKoşuAdana
TARIK ANBARCI Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye adidas runners İstanbul
DİLEK ÖZGÜREL Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye TeamBlue
ABDULLAH NALBANTOGLU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye SASFIT
AYDIN DOĞAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Işıklar
KENAN MALKOÇ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye ÖZKİ TEAM
ÖZGÜR ÖZMEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Adım Adım Ankara
ÖZGE ÖZÇEP Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
MUZAFFER ÖZMEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
EMRE TÜFEKÇİOĞLU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Shirk Runners
EROL UZUN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Başkent gençler ve masterler spor kulübü

6K / Göl Parkuru

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
ÖZLEM ÇAKMAK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Zeze
ERSİN SARAC Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Adım Adım
DENİZ BENGU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Runformance
FATİH KARAASLAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye ferdi
DİLGE KOÇAK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
SİMGE KOÇAK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye simgeko
İLKER GÖNÜLALP Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
EZGİ ÖZTÜRK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
DUYGU BAKIN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
SEMRA BAYKAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Buikad
NURİ ÖZDEMİR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SEFA SARI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Beat Run Crew
ARAS ERDEM GÜZEL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Beat Run Crew
DERYA ARSLAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
SİNAN GANDAŞ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
SUZAN GOKCEOGLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Adim Adim
PELİN SERPEN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
DAMLA ARIKOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye ANKARA KOŞUYOR
GÖKÇEN GÜVEL ŞAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
YASEMİN ÇETİNER ERDOĞMAZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
HANDAN ÖZKAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
MERVE ARIKAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye CHT
DİDEM HACIOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye SDC
KONÇUY SİVRİOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye SDC
FATMA GÜLDAŞ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
HAKAN GÜLDAŞ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
ŞEBNEM SOYLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye STS GLOBAL
ÇAĞATAY SOYLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye STS GLOBAL
ÜMİT TEKİN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
TALHA BIYIK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SEVİLAY BIYIK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ÖZLEM YILDIZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
BURCU SAYMAZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye AdımAdımBursa
SİBEL EROĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Adımadımbursa
TENZİLE KARADAĞ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
EKİM AKDAL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Runformance34
BEKİR ELMAAĞAÇLI Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
ARZU ÇELİK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Zultanit